SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
44 529 €
(891 € / m²)
Predaj
Atypický
50 m²
Rua Maceió, Cotia

miestnostiAtypický
plocha50 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Apartamento com 2 dormitórios, sala com sacada, banheiro com box e 1 vaga de garagem. Ótima localização. Ao lado da Rodovia Raposo Tavares altura do k...

Ostatné
Vek ponuky: 1dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Rua Maceió, Cotia
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

CRISTIANE NUNES VALOSIO