SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
42 809 €
(713 € / m²)
Predaj
Atypický
60 m²
Rua Beberibe, Cotia

miestnostiAtypický
plocha60 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Lindo Apartamento com 2 dormitórios, sala, cozinha, área de serviço, banheiro com box e 1 vaga de garagem . Localizado a poucos minutos do centro de...

Ostatné
Vek ponuky: 1dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Rua Beberibe, Cotia
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

CRISTIANE NUNES VALOSIO