SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
1 330 000 €
(9 048 € / m²)
Predaj
3+1
147 m²
Avinguda Sant Antoni

miestnosti3+1
plocha147 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Dils / Lucas Fox presents this welcoming and bright 147 m² duplex apartment with three bedrooms and four bathroom, in the quiet area of ​​Anyós, in La...

Ostatné
Vek ponuky: 33dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Avinguda Sant Antoni
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Lucas Fox Andorra