SUPA24
Outro
Outro
Outro
539 340 €
(6 498 € / m²)
Oferta
3
1
83 m²
Praha 1
Cobertura

quarto3
plano83 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoNova construção
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Nabízíme exkluzivně k prodeji výjimečný byt o dispozici 3+kk se dvěma balkony v 5. patře poslední etapy od Finep - projekt Nad Krocínkou. Byt se nachá...

Outro
Idade da oferta: 47dias
Atualizado: 9dias

Localidades

Praha 1
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

REALMAN REALMAN

Libuše Horáková - Trigold Property Group