SUPA24
Outro
Outro
Outro
308 783 €
(4 117 € / m²)
Oferta
3
1
75 m²
Studentská, Plzeň
Cobertura

quarto3
plano75 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoCondição original
porãoNão
terraçoNão

Descrição

V severní, okrajové části města Plzně Vám nabízíme ke koupi velmi hezký, moderní a udržovaný byt o dispozici 3+KK s balkónem a parkovacím stáním. Byto...

Outro
Idade da oferta: 2dias
Atualizado: 2dias

Localidades

Studentská, Plzeň
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

REALMAN REALMAN

Vlastimil Harvilla st. - HARVILLA - REALITY s.r.o.