SUPA24
Outro
Outro
Outro
308 783 €
(3 509 € / m²)
Oferta
3
1
88 m²
Palackého, Blansko
Cobertura

quarto3
plano88 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoCondição original
porãoNão
terraçoNão

Descrição

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme prodej bytu 3+1, který se nachází v cihlovém bytovém domě v Blansku, na ulici Palackého.

Outro
Idade da oferta: 4dias
Atualizado: 4dias

Localidades

Palackého, Blansko
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

REALMAN REALMAN

David Langr - ARTOSS realitní kancelář, s.r.o.