SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
437 410 €
(3 193 € / m²)
Oferta
Atípico
2+
137 m²
Olhão

quartoatypical
plano137 m²
banheiros2+
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoNova construção
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Med en central beliggenhed, tæt på de vigtigste adgange til byen Olhão, præsenterer denne udvikling sig som en stor investering, både for egen bolig o...

Outro
Idade da oferta: 109dias
Atualizado: 70dias

Localidades

Olhão
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

CASAS DO SOTAVENTO