SUPA24
Outro
Outro
Outro
54 197 €
(2 007 € / m²)
Oferta
1
1
27 m²
Osiedle 700-lecia, gmina Płoty

quarto1
plano27 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estado
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę z pełnym wyposażeniem w cenie, zlokalizowaną przy ul. Osiedle 700-lecia w Płotach!

Chão:
1. chão de 2
Idade da oferta: 46dias
Atualizado: 12dias

Localidades

Osiedle 700-lecia, gmina Płoty
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Katarzyna Pykało