SUPA24
Outro
Outro
Outro
265 000 €
(3 155 € / m²)
Oferta
3
1
84 m²
Polígono M, San Javier

quarto3
plano84 m²
banheiros1
elevadorSim
estacionamentoSim
estadoNova construção
porãoNão
terraçoSim

Descrição

V privilegované lokalitě La Manga del Mar Menor se nachází rezidence se 173 pečlivě navrženými byty, které spojují praktickou funkčnost s atmosférou, ...

Sem mobília
Idade da oferta: 2dias
Atualizado: 2dias

Localidades

Polígono M, San Javier

serviços cívicos

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič