SUPA24
Outro
Outro
Outro
199 900 €
(2 149 € / m²)
Oferta
3
1
93 m²
AVENIDA DE LA CONSTITUCIO, Castalla

quarto3
plano93 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estado
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami nieruchomości w Hiszpanii. Do zaoferowania mamy zarówno mieszkania / apartamenty, domy w zabudowie bliźniaczej...

Outro
Idade da oferta: 460dias
Atualizado: 241dias

Localidades

AVENIDA DE LA CONSTITUCIO, Castalla
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

SŁOŃ Nieruchomości

Krystyna Krawiec