SUPA24
Outro
Outro
Outro
236 000 €
(3 324 € / m²)
Oferta
2
1
71 m²
Općina Tar-Vabriga

quarto2
plano71 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Prodaje se miran i moderan stan od 71 m² u prizemlju novogradnje u Taru.
Stan se nalazi u mirnom i slikovitom okruženju, svega nekoliko minuta vožnje...

Outro
Idade da oferta: 60dias
Atualizado: 60dias

Localidades

Općina Tar-Vabriga
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Alma Dom

Azra Valjevac