SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
150 000 €
(5 769 € / m²)
Oferta
1
1
26 m²
Općina Medulin

quarto1
plano26 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoSim

Descrição

ISTRA, PULA - Studio apartman u blizini mora!

Medulin (tal. Medolino) je naselje i općina u Istarskoj županiji, zapadna Hrvatska.

Outro
Idade da oferta: 101dias
Atualizado: 100dias

Localidades

Općina Medulin
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Dux nekretnine d.o.o.

Aldin Begić