SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
210 000 €
(2 386 € / m²)
Oferta
4
1
88 m²
Brajda, Grad Rijeka

quarto4
plano88 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Na prodaju je stan u Rijeci, u naselju Brajda, koji se prostire na 88,72 m2. Ovaj prostrani stan sastoji se od dugog hodnika koji vodi do tri međusobn...

Outro
Idade da oferta: 459dias
Atualizado: 418dias

Localidades

Brajda, Grad Rijeka
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

No.1 Nekretnine

Marica Sorić