SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
119 000 €
(2 975 € / m²)
Oferta
2
1
40 m²
Grad Rijeka

quarto2
plano40 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

U samom srcu Rijeke, na izvrsnoj i traženoj lokaciji, nalazi se ovaj uređen i funkcionalan stan površine 40m². Riječ je o studio apartmanu s pažljivo ...

Outro
Idade da oferta: 47dias
Atualizado: 26dias

Localidades

Grad Rijeka
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Millennium nekretnine exclusive

Tanja Šarić