SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
156 000 €
(3 467 € / m²)
Oferta
2
1
45 m²
Grad Rijeka

quarto2
plano45 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

RIJEKA, ŠIRI CENTAR – kompletno opremljen stan, idealan za investiciju

Kompletno opremljen stan nalazi se na izuzetno atraktivnoj lokaciji u neposred...

Outro
Idade da oferta: 53dias
Atualizado: 53dias

Localidades

Grad Rijeka
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Dux nekretnine d.o.o.

Stevan Savić