SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
622 500 €
(5 711 € / m²)
Oferta
3
1
109 m²
Valkarin, Grad Poreč

quarto3
plano109 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

RE/MAX Centar nekretnina nudi stan koji se nalazi se na prvom katu moderne zgrade, površine 109,58m2. Sastoji se od sobe, balkona i 2 kupaonice. Ulaz...

Outro
Idade da oferta: 384dias
Atualizado: 384dias

Localidades

Valkarin, Grad Poreč
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Remax centar nekretnina

Martina Bošković