SUPA24
Outro
Outro
Outro
240 000 €
(4 706 € / m²)
Oferta
Atípico
1
51 m²
Radovanov tg

quartoatypical
plano51 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Prodaje se stan 1,5-sobne strukture, površine 51,71 m2, smješten na drugom od ukupno tri kata, u samom centru naselja Trogir. Ova nekretnina predstavl...

Outro
Idade da oferta: 47dias
Atualizado: 47dias

Localidades

Radovanov tg
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Imperium-immobiliare d.o.o

Antonio Duka