SUPA24
Outro
Outro
Outro
513 670 €
(4 846 € / m²)
Oferta
3
2+
106 m²
Ulica Rivarela

quarto3
plano106 m²
banheiros2+
elevadorSim
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

NOVIGRAD, NOVI STAN  S POGLEDOM NA MORE U mirnom i lijepom naselju udaljenom samo 1 km od centra grada Novigrada, prodajemo ovaj luksuzan stan(S4) na ...

Outro
Idade da oferta: 48dias
Atualizado: 48dias

Localidades

Ulica Rivarela
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

CSLO NEPREMIČNINE, d.o.o.

Kristijan Fraj