SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
466 857 €
(2 730 € / m²)
Oferta
Atípico
1
171 m²
Брезовица, София

quartoatypical
plano171 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Гъвкави схеми на плащане! 20% на ПД и 80% след АКТ 16! Прекрасен многостаен апартамент с изложение юг/север, позициониран на партерно ниво с РЗП-171,...

Outro
Idade da oferta: 44dias
Atualizado: 44dias

Localidades

Брезовица, София
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ