SUPA24
Salon
Salon
Salon
403 160 PLN
(5 523 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
73 m²
Scopa

sypialnia3
metraż73 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Zum Verkauf steht in der Gemeinde Scopa eine elegante und einladende Dreizimmerwohnung in ruhiger Lage im Valsesia, innerhalb einer privaten Wohnanlag...

umeblowany
Wiek oferty: 2dni
Zaktualizowano: 2dni

Miejscowości

Scopa
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Immobiliare Botto Borgosesia