SUPA24
Salon
Salon
Salon
711 756 PLN
(9 490 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
75 m²
Atmaca Sokağı, Kanarya Mahallesi

sypialniaatypical
metraż75 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Apartments for sale in Istanbul are located in Küçükcekmece district on the European side. Küçükçekmece district is located between the two most impor...

Parametry

Wyposażenie i funkcje

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

Inteligentne urządzeniaOtwarta przestrzeń życiowaOddzielna kuchniaKabina prysznicowaBezpieczeństwoDrewniana podłogaWysokie sufityPo rekonstrukcjiŚwiatło naturalneUmeblowany

Inny
Wiek oferty: 495dni
Zaktualizowano: 41dni

Miejscowości

Atmaca Sokağı, Kanarya Mahallesi
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Homes of Turkey