SUPA24
Salon
Salon
Salon
437 110 PLN
(7 285 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
60 m²
Gazipaşa Cd.

sypialniaatypical
metraż60 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Welcome to your dream home—a perfect blend of modern elegance and timeless charm. This stunning property invites you to delight in the finest living e...

Parametry

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

Otwarta przestrzeń życiowaŚwiatło naturalneSprzęt kuchenny

Inny
Wiek oferty: 10dni
Zaktualizowano: 9dni

Miejscowości

Gazipaşa Cd.
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Basic Apartment