SUPA24
Dom i otoczenie; widok
Dom i otoczenie; widok
Dom i otoczenie; widok
3 411 404 PLN
(17 955 PLN / m²)
Sprzedaż
5
2+
190 m²
Toroslar Caddesi, Uncalı Mahallesi

sypialnia5
metraż190 m²
łazienki2+
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

شقة دوبلكس مع حديقة مكونة من 4 غرف نوم في مجمع سكني في أونجالي، قونية ألتي
تقع هذه الشقة للبيع في حي أونجالي بمنطقة قونية ألتي، أنطاليا. يُعد أونجالي ...

umeblowany
Wiek oferty: 88dni
Zaktualizowano: 85dni

Miejscowości

Toroslar Caddesi, Uncalı Mahallesi
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

TEKCE Real Estate