SUPA24
Kuchnia; sprzęt kuchenny, podłoga drewniana, światło dzienne, styl nowoczesny
317 435 PLN
(2 760 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
115 m²
Akdeniz Bulvarı

sypialnia3
metraż115 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoNowa konstrukcja
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

الشقة للبيع موجود في دوشيمي آلته. دوشيمي آلته هي بلدة صغيرة في منطقة أنطاليا. يبعد مركز أنطاليا 11 كم فقط عن البلده. المنحدرات الحادة الرائعة ومناطق ا...

Parametry

Wyposażenie i funkcje

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

Kabina prysznicowaOtwarta przestrzeń życiowaPogląd

Inny
Wiek oferty: 95dni
Zaktualizowano: 2dni

Miejscowości

Akdeniz Bulvarı
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi