SUPA24
Dom i otoczenie; widok
Dom i otoczenie; widok
Dom i otoczenie; widok
356 667 PLN
(4 954 PLN / m²)
Sprzedaż
1
1
72 m²

sypialnia1
metraż72 m²
łazienki1
windaTak
parkingTak
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Sea-View Apartments Right by the Sandy Beach in Çınarcık
Yalova is located in a highly advantageous position in terms of transportation, thanks to its...

Parametry

Wyposażenie i funkcje

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

PoglądTarasSprzęt kuchennyBezpieczeństwoChodnik

Piętro:
1. piętro 4
Wiek oferty: 237dni
Zaktualizowano: 1dni

Miejscowości

Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE