Lista ofert
23
23
23
2 100 676 PLN
(16 159 PLN / m²)
Sprzedaż
2
2+
130 m²
Avenida da Mague, Vila Franca de Xira
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
2
metraż
130 m²
łazienki
2+
Przetłumacz na Polski
Apartamentos Exclusivos com Vista Rio – Urbanização Malvarosa, Alverca
A escassos minutos de Lisboa, descubra um estilo de vida moderno, confortável...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wyposażenie i funkcje
Basen
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Inny
Intensywność energetyczna:
Certyfikat charakterystyki energetycznej (EPC) klasyfikuje efektywność energetyczną w skali A–G.
B - Bardzo ekonomiczny
Typ budynku:
Inny
Typ ogrzewania:
Inny
Pokaż wszystkie parametry
Wiek oferty:
331dni
Zaktualizowano:
44dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Avenida da Mague, Vila Franca de Xira
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.