Lista ofert
21
21
21
2 356 419 PLN
(11 782 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
200 m²
Coclé
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
3
metraż
200 m²
łazienki
2+
Przetłumacz na Polski
Buenaventura Puntarenas Two-Level Residence with Terrace
Beach Resort Lifestyle • Golf Community • Private Terrace Living
This residence is located...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Taras
Otwarta przestrzeń życiowa
Światło naturalne
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
73dni
Zaktualizowano:
29dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Coclé
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.