SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 106 865 PLN
(39 531 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
28 m²
Lège-Cap-Ferret

sypialnia2
metraż28 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

iad France - Florence Charvillat vous propose: Adresse recherchée au bord de l'eau à ClaoueyAppartement 2 pièces en duplex - 28 m2 loi CarrezSitué à 1...

Inny
Wiek oferty: 164dni
Zaktualizowano: 143dni

Miejscowości

Lège-Cap-Ferret
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

IAD France