SUPA24
Taras; widok, belki drewniane, podłoga drewniana, styl nowoczesny
Salon; widok, światło dzienne
Salon; widok, światło dzienne
933 634 PLN
(21 712 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
43 m²
La Teste-de-Buch

sypialnia2
metraż43 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

iad France - Jérôme Pinaud vous propose: Appartement T2 – 1er étage – Petite copropriété – Proche gare, port et centre ville de La Teste-de-Buch :Au c...

Inny
Wiek oferty: 70dni
Zaktualizowano: 69dni

Miejscowości

La Teste-de-Buch
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

IAD France