SUPA24
Salon
Salon
Salon
3 225 280 PLN
(49 620 PLN / m²)
Sprzedaż
4
1
65 m²
Route de la Moyenne Corniche, Cap-d'Ail

sypialnia4
metraż65 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

A vendre a Cap d'Ail belle appartement contemporain de style tropical revisité, situé à 400 mètres de l’hôpital de Monaco et de la frontière monégasqu...

Inny
Wiek oferty: 2dni
Zaktualizowano: 2dni

Miejscowości

Route de la Moyenne Corniche, Cap-d'Ail
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Beaurivage Real Estate