SUPA24
Salon
Salon
Salon
600 496 PLN
(11 548 PLN / m²)
Sprzedaż
1
1
52 m²
İskele

sypialnia1
metraż52 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

للشقة طله ساحرة على البحر .
تبعد الشقة حوالي 0,5-1 كم عن شاطئ البحر اقرب مطار يبعد حوالي 0-50 كم.
مساحة الشقة 52 م². و هذا يشمل غرف معيشة \ نوم مع حما...

Parametry

Wyposażenie i funkcje

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

PoglądOtwarta przestrzeń życiowaKabina prysznicowa

Inny
Wiek oferty: 496dni
Zaktualizowano: 495dni

Miejscowości

İskele
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi