SUPA24
Salon
Salon
Salon
581 391 PLN
(20 048 PLN / m²)
Sprzedaż
1
1
29 m²
Girne

sypialnia1
metraż29 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

شقق مطلة على البحر للبيع في شمال قبرص في إيسينتيبي
إيسينتيبي هي مدينة متوسطية تشبه الجنة وتقع على الجانب الشرقي من غيرنه، شمال قبرص. تتمتع إيسينتيبي ب...

Inny
Wiek oferty: 496dni
Zaktualizowano: 496dni

Miejscowości

Girne
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

TEKCE Real Estate