SUPA24
Inne
Inne
Inne
1 167 042 PLN
(11 115 PLN / m²)
Sprzedaż
2
2+
105 m²
Digeni Akrita, Agios Theodoros

sypialnia2
metraż105 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoNowa konstrukcja
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

TWO-BEDROOM APARTMENTS IN PAPHOS CITY CENTRE WITH MODERN AMENITIES, PRIVATE STORAGE ROOM, COVERED PARKING AND ENERGY-EFFICIENT FEATURES

Inny
Wiek oferty: 76dni
Zaktualizowano: 59dni

Miejscowości

Digeni Akrita, Agios Theodoros
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

A&C Buycyprus LTD

Maxine Droushiotis