SUPA24
Salon
Salon
Salon
896 500 PLN
(23 592 PLN / m²)
Sprzedaż
1
1
38 m²
Grad Trogir

sypialnia1
metraż38 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

Posredujemo u prodaji studio apartmana S31 u modernoj novogradnji u Trogiru, koja se sastoji od ukupno 32 stambene jedinice. Stan se nalazi na četvrto...

Inny
Wiek oferty: 2dni
Zaktualizowano: 2dni

Miejscowości

Grad Trogir
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

SAJN Nekretnine

Sajn Nekretnine