Lista ofert
10
10
10
1 145 823 PLN
(12 874 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
89 m²
Grad Poreč
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
3
metraż
89 m²
łazienki
2+
Przetłumacz na Polski
Prodaje se prostran dvoetažni stan u novogradnji, ukupne površine 89 m², smješten u mirnom naselju Žbandaj, udaljenom svega 6 km od Poreča i mora.
...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wyposażenie i funkcje
Własny parking
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Inny
Intensywność energetyczna:
Certyfikat charakterystyki energetycznej (EPC) klasyfikuje efektywność energetyczną w skali A–G.
A - Niezwykle ekonomiczny
Typ budynku:
Inny
Typ ogrzewania:
Inny
Pokaż wszystkie parametry
Wiek oferty:
41dni
Zaktualizowano:
41dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Grad Poreč
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.