SUPA24
Inne
Inne
Inne
1 939 412 PLN
(35 262 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
55 m²
Grad Omiš

sypialnia2
metraż55 m²
łazienki1
windaNIE
parkingTak
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Na prodaju je luksuzan dvosoban stan na fantastičnoj lokaciji, smješten u prvom redu do mora, s očaravajućim otvorenim pogledom na more, na izuzetno a...

Inny
Wiek oferty: 57dni
Zaktualizowano: 57dni

Miejscowości

Grad Omiš
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Broker-Grupa d.o.o.

Broker agencija za nekretnine