SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 907 583 PLN
(15 384 PLN / m²)
Sprzedaż
4
2+
124 m²
Grad Cres

sypialnia4
metraż124 m²
łazienki2+
windaTak
parkingTak
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

OTOK CRES, CRES - Ekskluzivan stan na izvrsnoj lokaciji

U ponudi je ekskluzivan trosoban stan oznake 9.4, smješten u luksuznoj novogradnji na jednoj...

Inny
Wiek oferty: 12dni
Zaktualizowano: 5dni

Miejscowości

Grad Cres
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Dux nekretnine d.o.o.

Darko Miculinić