SUPA24
Inne
Inne
Inne
1 167 042 PLN
(18 235 PLN / m²)
Sprzedaż
2
2+
64 m²
Grad Benkovac

sypialnia2
metraż64 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Na predjelu zadarskih Jazina, nedaleko centra grada, prodaje se osunčan dvosoban stan. Nalazi se na trećem katu višekatnice. Obuhvaća stambenu površin...

Inny
Wiek oferty: 1dni
Zaktualizowano: 1dni

Miejscowości

Grad Benkovac
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Broker-Grupa d.o.o.

Broker agencija za nekretnine