Lista ofert
9
9
9
500 767 PLN
(7 824 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
64 m²
бул. Христо Ботев
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
atypical
metraż
64 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
Двустаен апартамент на топ локация отличен избор за инвестиция или уютен дом Предлага се за продажба практичен и добре разпределен двустаен апартам...
Pokaż pełny opis
Parametry
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
18dni
Zaktualizowano:
18dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
бул. Христо Ботев
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.