SUPA24
Salon
Salon
Salon
224 496 PLN
(4 989 PLN / m²)
Sprzedaż
1
1
45 m²
Димо Хаджидимов

sypialnia1
metraż45 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

🎯САМО ПРИ НАС ! ✅ Оферта: 9447 📢Имаме удоволствието да Ви представим едностаен апартамент в новостроящ се комплекс, в район Южен! 🆕Жилището се съст...

Inny
Wiek oferty: 30dni
Zaktualizowano: 30dni

Miejscowości

Димо Хаджидимов
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

ГОЛД ИМОТИ