Lista ofert
17
17
17
572 912 PLN
(10 810 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
53 m²
Цар Симеон, Свети Влас
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
atypical
metraż
53 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
Референтен номер: 15763. Продаваме стилно обзаведен двустаен апартамент в престижния комплекс „Вила Флоренция“ (Villa Florence), само на 100 м от ...
Pokaż pełny opis
Parametry
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
79dni
Zaktualizowano:
29dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Цар Симеон, Свети Влас
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.