Lista ofert
30
30
30
1 007 988 PLN
(8 262 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
2+
122 m²
Niterói
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
atypical
metraż
122 m²
łazienki
2+
Przetłumacz na Polski
Apartamento com 3 dormitórios à venda, 122 m² por R$ 1.390.000 - Icaraí - Niterói/RJ -AP1787
Descubra o Paraíso Urbano no Jardim Icaraí
Bem-vindo ao...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Pogląd
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Inny
Typ budynku:
Inny
Sprzęt:
Inny
Wiek oferty:
25dni
Zaktualizowano:
7dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Niterói
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.