SUPA24
Inne
Inne
Inne
181 673 PLN
(2 930 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
62 m²
Cotia

sypialniaatypical
metraż62 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Apartamento 02 quartos, sala, cozinha, lavanderia, banheiro e 1 vaga de garagem. Condomínio com portaria 24 horas, salão de festas, churrasqueira, pla...

Inny
Wiek oferty: 1dni
Zaktualizowano: 1dni

Miejscowości

Cotia
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

DreamCasa Ltda

CRISTIANE NUNES VALOSIO