SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 642 474 PLN
(11 816 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
2+
139 m²
New Providence

sypialniaatypical
metraż139 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

This charming townhouse is situated in the tranquil gated community of Venice Bay and boasts a prime location on the canal. With two spacious bedrooms...

Inny
Wiek oferty: 8dni
Zaktualizowano: 8dni

Miejscowości

New Providence
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Corcoran CA Christie Bahamas