SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 789 660 €
(16 726 € / m²)
Verkoop
4
2+
107 m²
Route de Chancy, Onex

slaapkamer4
vlak107 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Retrouvez davantage d'informations sur le site dédié : https://serelis-naef.ch/Situé au sein d'un quartier calme et résidentiel de la commune d'Onex, ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 18dagen
Bijgewerkt: 11dagen

Plaatsen

Route de Chancy, Onex
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Naef Immobilier Genève