SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
713 054 €
(6 856 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
104 m²
Chemin de Lù Vernéc, Evolène

slaapkameratypical
vlak104 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

À vendre - Appartement 3.5 pièces avec rez-jardinEvolène - Val d'HérensAu coeur du Valais, dans le charmant et authentique village d'Evolène, découvre...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

Open leefruimteBadDouchecabineApart toiletVloerKeukenapparatuur

Ander
Leeftijd van het aanbod: 9dagen
Bijgewerkt: 9dagen

Plaatsen

Chemin de Lù Vernéc, Evolène
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Agence-immo.ch