SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
295 304 €
(5 369 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
55 m²
Route d'Antzère, Conthey

slaapkameratypical
vlak55 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Bienvenue dans cet Studio attractif de 1.5 pièces, situé dans un environnement calme et recherché à Conthey, offrant une excellente opportunité d’inve...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 58dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Route d'Antzère, Conthey
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Totalconsulting Sàrl