SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
169 995 €
(2 881 € / m²)
Verkoop
1
1
59 m²
E Van Buren Street 1028, Phoenix

slaapkamer1
vlak59 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Move-in ready condo in the gated Belaflora community, ideally positioned within the complex to capture both privacy and open views. This 1 bedroom, 1 ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 46dagen
Bijgewerkt: 30dagen

Plaatsen

E Van Buren Street 1028, Phoenix
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Engel & Völkers Scottsdale