SUPA24
Overig
Overig
Overig
66 029 €
(1 100 € / m²)
Verkoop
2
1
60 m²
Manavgat/Antalya

slaapkamer2
vlak60 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

The apartment for sale is located in Manavgat. Manavgat is at the heart of the Turkish Riviera and governed by the province Antalya. The city of Manav...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

DouchecabineOpen leefruimteKeukenapparatuurBeveiliging

Ander
Leeftijd van het aanbod: 114dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Manavgat/Antalya
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Joud Al Moufti