SUPA24
Overig
Overig
Overig
197 621 €
(2 906 € / m²)
Verkoop
3
1
68 m²
Tůně, Uherské Hradiště

slaapkamer3
vlak68 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Ve výhradním zastoupení majitele vám zprostředkujeme prodej družstevního bytu 3+1 s balkonem v blízkosti centra Uherského Hradiště.

Centrale afstandsbediening
Leeftijd van het aanbod: 56dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Tůně, Uherské Hradiště

Openbare voorzieningen

K domovu

Mgr. Ivana Kočí